Бюро перекладів - Азал
Головна  |  Послуги перекладу  |  Якість перекладу  |  Про переклад  |  Вартість перекладу  |  Варіанти оплати  | Контакти
Українська English Русский

Редагування перекладів Бюро перекладів Азал
Усний переклад:

- Синхронний переклад

- Послідовний переклад


Письмовий переклад:


- Переклад тексту

- Переклад особистих документів

- Юридичний переклад

- Технічний переклад

- Редагування перекладів


Додаткові послуги:


- Нотаріальне супроводження

- АПОСТИЛЬ

- Переклад WEB-сайтів


Вакансії:


На відміну від багатьох інших Бюро перекладів, Бюро перекладів Азал має власний відділ письмового перекладу та редагування. Це дозволяє здійснювати редагування штатними редакторами більшої частини текстів, які перекладалися нашим агентством.

Бюро перекладів Азал здійснює стилістичне редагування всіх виконаних компанією перекладів.

Крім того, додатково надаються наступні послуги: звірення з оригіналом (перевіряється точність передачі змісту) і профільне редагування фахівцями в конкретній області (перевіряється правильність використання основних термінів).

Редагування тексту є невід'ємною частиною роботи з текстом після його перекладу. Редактор виконує перевірку переведеного матеріалу на його відповідність правилам орфографії, граматики, пунктуації, стилістики.

Особлива увага приділяється правильності використання термінів при роботі з об'ємними текстами однієї тематичної спрямованості, складаються тематичні глосарії, що дозволяє забезпечити максимальну якість перекладу.

За Вашим бажанням, професійне редакторське редагування може бути виконано в тексті, який раніше Вами був перекладений.

 

Зверніть увагу !!!
Бюро перекладів Азал просить при замовленні перекладу надавати написання:

ІМЕН, ПРІЗВИЩ, ГЕОГРАФІЧНИХ НАЗВ, НАЗВ ПІДПРИЄМСТВ, ОРГАНІЗАЦІЙ та інших ВЛАСНИХ ІМЕН. В іншому випадку переклад робиться на розсуд перекладача, і претензії до перекладу власних імен не приймаються.

Якщо Ви потребуєте послуг професійних перекладачів, просто зв'яжіться з менеджерами Бюро перекладів Азал будь-яким зручним для Вас способом.


Азал - Бюро перекладів Київ. Всі права захищено


Україна, 01032, м.Київ, вул. Старовокзальна 13, офіс 204, 2 поверх
тел.:+38 (044) 22-137-66
(багатоканальний)