Бюро перекладів - Азал
Головна  |  Послуги перекладу  |  Якість перекладу  |  Про переклад  |  Вартість перекладу  |  Варіанти оплати  | Контакти
Українська English Русский

Синхронний переклад Бюро перекладів Азал
Усний переклад:

- Синхронний переклад

- Послідовний переклад


Письмовий переклад:


- Переклад тексту

- Переклад особистих документів

- Юридичний переклад

- Технічний переклад

- Редагування перекладів


Додаткові послуги:


- Нотаріальне супроводження

- АПОСТИЛЬ

- Переклад WEB-сайтів


Вакансії:

Синхронний переклад здійснюється одночасно з мовою доповідача при використанні спеціального устаткування.

Даний вид перекладу застосовується при проведенні масштабних заходів, з більшою кількістю учасників, як правило, під час презентацій, конференцій, конгресів, семінарів, офіційних прийомів і т.д. і вимагає значних людських і технічних ресурсів.

Синхронний переклад застосовується у випадках, якщо переклад здійснюється одночасно з мовою виступаючого. В більшості випадків для роботи залучаються два професіональних перекладача, що працюють по 20-30 хвилин. Це пов'язане з неможливістю переробки й осмислення інформації перекладачем протягом тривалого часу.

Необхідною умовою при здійсненні синхронного перекладу є проведення заходів в спеціально обладнаних приміщеннях. Як правило, спеціалізованим обладнанням оснащенні більшість конференц-залів.

База даних перекладачів, здатних здійснювати усний синхронний переклад, обмежена. Якщо Ви потребуєте послуг синхронних перекладачів, постарайтеся розмістити замовлення в нашому бюро перекладів заздалегідь.

 

Якщо Ви потребуєте послуг професійних перекладачів-синхроністів - зв'яжіться з менеджерами Бюро перекладів Азал будь-яким зручним для Вас способом.


Азал - Бюро перекладів Київ. Всі права захищено


Україна, 01032, м.Київ, вул. Старовокзальна 13, офіс 204, 2 поверх
тел.:+38 (044) 22-137-66
(багатоканальний)