Бюро перекладів - Азал
Головна  |  Послуги перекладу  |  Якість перекладу  |  Про переклад  |  Вартість перекладу  |  Варіанти оплати  | Контакти
Українська English Русский

Переклад тексту Бюро перекладів Азал
Усний переклад:

- Синхронний переклад

- Послідовний переклад


Письмовий переклад:


- Переклад тексту

- Переклад особистих документів

- Юридичний переклад

- Технічний переклад

- Редагування перекладів


Додаткові послуги:


- Нотаріальне супроводження

- АПОСТИЛЬ

- Переклад WEB-сайтів


Вакансії:

Переклад тексту є основним напрямком Бюро перекладів Азал. Переклад тексту великого обсягу з і на основні мови світу в сфері автомобілебудування, машинобудування, нафтогазової промисловості, радіоелектроніки, авіації, суднобудування та інше.

Перекладачі Бюро перекладів Азалспеціалізуються на перекладі текстів,
які відносяться до:

банківської та юридичної документації;

документації по будівництву;

матеріалам по хімії та медицині;

публіцистичним матеріалам;

матеріалам з реклами та маркетингу.

Одним із ключових напрямків Бюро перекладів Азал є письмовий переклад особистої та ділової документації з послідуючим нотаріальним засвідченням.

До роботи з перекладу тексту ми залучаємо перекладачів, які спеціалізуються на тематиці Вашого замовлення, що, безсумнівно, забезпечує найбільш високу якість перекладу. Цьому сприяє також використання в процесі перекладу сучасних перекладацьких систем, таких як, наприклад, Translation Memory (TM – база даних перекладу), електронних словників, довідників і термінологічних глосаріїв. Залучення до перекладу носіїв мов (тобто людей, для яких іноземна мова є рідною) допомагає зберегти оригінальність викладу і мовну специфіку перекладених текстів.

Бюро перекладів Азал постійно розширює тематику перекладів текстів, додаючи нові області перекладу в наше перекладацьке портфоліо. Тому, якщо Ви не змогли знайти в списку зацікавлену Вас тему, зв'яжіться з нашими менеджерами проектів та уточніть інформацію з тематики, яка Вас цікавить.

Якщо Ви потребуєте послуг професійного перекладу тексту - зв'яжіться з менеджерами Бюро перекладів АЗАЛ будь-яким зручним для Вас способом.

Зверніть увагу !!!

Бюро перекладів Азал просить при замовленні перекладу надавати написання:

ІМЕН, ПРІЗВИЩ, ГЕОГРАФІЧНИХ НАЗВ, НАЗВ ПІДПРИЄМСТВ, ОРГАНІЗАЦІЙ та інших ВЛАСНИХ ІМЕН. В іншому випадку переклад робиться на розсуд перекладача, і претензії до перекладу власних імен не приймаються.


Азал - Бюро перекладів Київ. Всі права захищено


Україна, 01032, м.Київ, вул. Старовокзальна 13, офіс 204, 2 поверх
тел.:+38 (044) 22-137-66
(багатоканальний)